Бабата на един от биячите на Околовръстното: Христо не е агресивен, аз също бих скочила като него

29 февруари 2016 10:29   2 коментара   4561 прочита


Когато го попитах какво работи, той ми каза, че не е за по телефона, разказва Мария

"За мен той е най-добрият. Повреди си ръката на бокса и се отказа от спорта. Той не е агресивен, нито е криминално проявен. Каза ми, че е започнал да работи като охрана, но не е за по телефона какво точно прави" Това заяви пред Нова телевизия Мария, бабата на Христо, един от арестуваните биячи на Околовръстното.

"Моят внук най-много мрази да го псуват на майка. И аз, ако бях на негово място, и аз щях да скоча по същия начин. Нищо не мога да го посъветвам, защото той е по-умен от мен. Освен да си хваща багажа и да бяга през граница", коментира още тя.

Както БЛИЦ съобщи, единият от обвинените за побоя на Околовръстното шосе в София проговори. Според неговата версия за скандалния случай жертвата не била набитият, а охранителите. Спрели принудително, след като пребитият впоследствие Васко Наумов ги избутал от пътя. Преди това им показал среден пръст.


Още за: баба   биячи   агресия   Още от: Синя лампа

Принтирай статия
2 коментара
29 Февруари 2016 16:33 | Въй!
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

Бабо, бягай да си готвиш бохчата! И ти си като него! Така сте го възпитали-да не прощава на нищо, да мачка и умението да изкарва виновна да е жертвата му! Не те ли е срам?


29 Февруари 2016 20:54 | NEVROKOP
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Бабе, по-горе четох че, в ареста малко са им ПРЕТРЪСИЛИ КЕРЕМИДИТЕ, дано са ги продухали и отзат, та да ти се върне СКРОМНА ВНУЧКА в къщи.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар