Изборите днес: Кандидатът на ГЕРБ Митко Тилев е новият кмет на с. Долна Крушица



Със 102 гласа,изборите за кмет на петричкото село Долна Крушица спечели кандидатът на ПП ГЕРБ ,Митко Тилев. На второ място остана кандидатът на Българска нова демокрация, Борис Тупаров. За кандидата на бившия кмет на Петрич, инж.Вельо Илиев са гласували 30 гласоподаватели, а за кандидата на БСП –СимеонТилев с а дали гласа си едва 15 души.Така от днес високопланинското село има кмет. По списък имащите право на глас са били 179, а правото си да упражнят вота в днешните избори са били 155 гласоподаватели, каза преди минути, председателката на ОИК Петрич, Тони Янчева.
Новият кмет има и село Хвостяне, община Гърмен. Сейхан Ахмедов от ГЕРБ спецели с 5 гласа преднина пред Б. Хюсеин от БСП. В гърменско село Крушево ще има балотаж между кандидата на Движение 21 Ибархим Камбер и Ангелина Качамакова от ДПС.
В. Герчев
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.