Цветан Цветанов: „България е изправена пред тежки избори, които ще се окажат „Рубиконът на страната ни”



„За да продължим да черпим финансов ресурс от европейските фондове, на България й е нужно стабилно управление.” Това заяви зам. председателят на ПП ГЕРБ и водач на листата за 1 МИР Цветан Цветанов пред повече от 300 представители на бизнеса от благоевградска област, състояла се в Банско.
Цветанов изтъкна, че България е и зправена пред тежки избори, които са „Рубиконът на България”. Той беше придружен от Даниела Савеклиева, областен координатор на ПП ГЕРБ и втора в листата на партията за 1-ви МИР – Благоевград, и бе посрещнат от кмета на община Банско – Георги Икономов.
Цветан Цветанов посочи, че всеки един гражданин е максимално отговорен за бъдещето на държавата и призова към разумно гласуване с бюлетина номер 15. „Въпреки критиките от опозицията, ние се борим за убедителна победа.”
В срещата си с местния бизнес, Цветано отново изтъкна някои от основните акценти в предизборната концепцея на партията, а именно запазване на 10% плосък данък, връщане на ДДС в 7-дневен срок за най-изрядните фирми, както и гратисен период или опрощавене на високи заеми за фирмите, доказали се на пазара.
И. Иванова
Станишев, от своя страна, като ръководител на ПЕС не постигна нищо друго освен да става за смях с изказванията си
Колкото до хващането на престъпниците - къде са наглите сега, защо отвличанията драстично намаляха (дори спряха). Никой не се страхува толкова, че ГЕРБ ще повтори мандата си, колкото организираната престъпност!
Ц. У / Цецо Ухото / - събрал около себе си- верните симпатизанти!! Той е.. вожд- най умен - правете си сметка какви са тези зад и под него.
Само с .....Винету не става .. трябва и акъл
и въпрос който се налага от само себе си!? Гражданина Цветанов-защо е толкова охраняван? Защо го пазят от народната любов?
гаджето на Лъчо тъпото / Лъчезар Иванов- личният лекар на Б. б / -... ще става депутат !
Така че: ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ГЕРБ!!! БОЙКО БОРИСОВ е човекът който Европа посочи за водач. Само ГЕРБ може да изкара още един мандат и с това да сложи тотален край на комунизма и ДС.
Успех на 12 май и нека по-добрите да победим!!!
Този ли непрокопсаник че не оправи? Да че не оправи ама като двете си съпруги и съпругата на Иванчо Пачо.
НЕКАДЪРНИЦИ.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.