В Struma.com! Издъхна 49-годишният грък от мистериозния случай в Симитли

Мъжът отнесе тайната в гроба си, много въпроси остават без отговор!
Тази нощ малко след 02. 30 часа в реанимация на МБАЛ Благоевград е издъхнал 49- годишният грък, който завчера спря смазания си автомобил пред сградата на общината в Симитли и забули преживяното си в истинска мистерия, научи Първо Struma. com. Припомняме, че мъжът минал през площада на Симитли, спрял колата, излязъл и започнал да повръща, след коета изпаднал в кома. На ръката си имал завързан сезал, което тласна разследването в разни посоки- от отвличане, изтезаване, опит за самоубийство и т. н. Със смъртта му обаче всички тези догадки остават в "зоната на здрача".
Тази сутрин пред отделението са били близките му, които са потресени от нелепия му край. Случилото се с него едва ли ще бъде изяснено, тъй като няма свидетели, не се знае какво е преживял. В реанимация бе установен мозъчен оток, който може да бъде причинен както от травми, така и от много други неща, както и от предозиране на лекарства, такива каквито са намерени в автомобила на чужденеца. Struma. com научи, че той е имал заболяване заради, което е приемал лекарства.
В деня на инцидента температурите клоняха към 40 градуса е твърде възможно състоянието му да се обяснява с термичен шок. При постъпването му в болницата е бил с температура 41 градуса. Лекарите са иизразили съмнения, че може би е предозирал с лекарства, затова са изпратили и проби за токсикологичен анализ. Лекарства, голямо количество, бяха намерени в автомобила на гръцкия гражданин, както съобщихме.
Стана ясно, че мъжът е катастрофирал няколко пъти с колата си, докато спре- ударял се е в мантинели, в бетонова ограда, паднал е извън пътя, в полето край Симитли, шофирал е и там, пак излязъл на пътя, блъснал табелата " Симитли " и влязъл в града, след което спрял пред общинската сграда. Пътувал е от София Полицията твърди, че инцидентът е ПТП и мъжът е получил инфаркт. Лекарите не съобщават гъркът да е получил инфаркт, но окончателно ще стане ясно след направената аутопсия. От полицията заявяват официално, че е получил " мозъчен хематом", истината е, че е имал мозъчен оток- много по-тежко увреждане..
Остава отворен въпросът обаче - защо ръката му е била вързана със сезал- едва ли ще бъде получен отговор, затова и догадките в този случай са много... Чужденецът отнесе тайната си в гроба!
Очаквайте резултатите от аутопсията.
П. Колева
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.