В ОДМВР-Благоевград се проведе зонално първенство по стрелба с голямокалибрен пистолет
24
април
2013
16:28
2 коментара
16454 прочита



На 22.04.2013г. ОДМВР-Благоевград бе домакин на зонално първенство по стрелба с голямокалибрен пистолет на служители от ОДМВР-Благоевград, ОДМВР-Кюстендил, ОДМВР-Перник и РДГП-Кюстендил. Състезанията по стрелба са организирана дейност за придобиване и усъвършенстване на специфични познания и умения, необходими на служителите от МВР в борбата им срещу въоръжен противник.
Първо и второ място в класирането взеха първи и втори отбор на ОДМВР-Перник. На трето и четвърто място се класираха първи и втори отбор на ОДМВР-Благоевград, пети и шести са отборите на ОДМВР-Кюстендил и на седмо място отборите на РДГП-Кюстендил.
Е. Стойчева
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.