Утре за профилактика на осветлението се променя организацията на движение в тунел „Кривия“ на път I-1 в Кресненското дефиле

02 декември 2025 07:55   3238 прочита


От 2 декември, до 5 декември /петък/ ще се извършват дейности по подобряване на отводняването в участък от АМ „Струма“ в област Перник.

 
Утре – 2 декември, за профилактика на осветлението се променя организацията на движение в тунел „Кривия“ на път I-1/E79 в Кресненското дефиле. От 9 ч. до 18 ч. ще бъде ограничено преминаването в лентата в посока София, като превозните средства ще се пренасочват по обходния път, преминаващ успоредно на тунела. Трафикът в посока Кулата ще се осъществява без ограничения. 

Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание, като спазват пътната сигнализация и ограничението на скоростта от 30 км/ч. Апелът към водачите е да спазват правилата за движение и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. 

 От утре - 2 декември, до 5 декември /петък/ ще се извършват дейности по подобряване на отводняването в участък от АМ „Струма“ в област Перник. В следващите дни между 8 ч. и 16 ч. ще се работи в отсечката от 10-и до 37-и км при п. в. „Долна Диканя“ поетапно в двете платна за движение на автомагистралата. За разполагане на нужната пътноподдържаща техника ще се ограничава достъпът до аварийната лента. Трафикът ще преминава в активната и скоростната лента без ограничения.

П.Петров 

 

 


Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар