Стотици благоевградчани се обявиха против еврото
31
май
2025
13:23
87 коментара
26362 прочита



Стотици благоевградчани се събраха на мирен протест против приемането на еврото в България и за запазване на лева.
Протестиращите се събраха пред сградата на общината в Благоевград.
"Искаме гласът ни да бъде чут, управляващите да съставят референдум и всеки гражданин на България да изрази своето желание за или против Еврото в България!
Очаква ни още по - лошо и още по - голяма беднотия в цялата страна, заяви един от присъстващите на протеста.
Недоволните граждани скандираха още „Не на еврото“ и „Искаме си лева“.
Протестът е част от националната кампания на партия „Възраждане“ срещу присъединяването на България към еврозоната.
Полицейското присъствие в района е засилено. Протестът премина без напрежение.
Прости хора!!! Платени но с рубли!!!
Младите и разумни интелигентни и образовани ги питайте!!!
Бъдещето е на ЕВРОТО и ЕВРОПА !!!
Необразовани тъпанари не могат да дават мнение по специфични въпроси, за които нямат знания и компетентност! Питайте тези цървули, например, искат ли да намалят 10 пъти данъците и всички ще гласуват “за“, а после ще стачкуват, защото държавата няма да има пари да им плаща!
Са със заплати 1300 лева=600€ какво евро какви пет лева ше умрем от глад
Пишете как и с какви пари се изучи Квазимодо и с Евро и с левове.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.