Служител на Синя зона Петрич с паническо разстройство след побой и заплахи за убийство! Страхува се да работи, изпитва ужас да не срещне Крум, заканил се да го разфасова и хвърли в река Луда Мара

13 февруари 2017 11:38   12 коментара   28462 прочита


Заведе иск за 5 000 лева за причинените му болки и страдания

Служител на Синя зона Петрич се поболя сериозно след нанесен му побой по време на работа. Славчо М. преживява истински ужас след боя, срамува се да контактува с колегите си, да работи на улицата, на която го нападнал и бил петричанинът Крум Трайков и изпитва истински ужас при мисълта, че може да го срещне отново, така адвокатите на Славчо, мотивирали в районен съд Петрич исковата молба на бития, който поиска 5 000 лева за причинените му травми и страдания.

Районният съд в Петрич предстои да разгледа гражданския иск, научи struma.com. Инцидентът, за който служителят предявява иск, станал на 7 септември 2016г на ул. "Тома Митов" в града, където петричанинът Крум Трайков е нанесъл побой над служителя от синята зона. В резултат боя, освен психичните травми, той е получил наранявания в областта на главата, силни болки в лявата част на черепа и всичко това съпроводено с обиди и закани за убийство.

За тези си действия подсъдимият го грози наказание до 2 години "Лишаване от свобода" или пробация., коментираха казуса магистрати, пред struma.com. Той изпитва ужас да не срещне отново подсъдимия, за да не изпълни заканите си, че ще го разфасова и ще го хвърли в река "Луда Мара". От всичкото преживяно Славчо е получил редица нематериални вреди, който той оценява на сумата в размер на 5 000лв. заедно със законната лихва от деня на внасяне на иска

Ани Георгиева


Още за: служител   побой   работа   ужас   Още от: Общество

Принтирай статия
12 коментара
13 Февруари 2017 13:00 | Пена
Оценка:
7
 (
19
 гласа)

Тези от синя зона да вземат да поработят малко, че ги мързи и да гледат, и някой е с правото си да им удри по някой шамар. Не може половин час да чакам на някой си да му стане кеф да дойде да си платя престоя, нали за това са там, не да седат да пушат през две минути и да чоплят семки.


13 Февруари 2017 13:33 | Форевър алоун
Оценка:
2
 (
12
 гласа)

Хахахх... ей вече и простите служители в синя зона са се изучили как да доят хората. Не казвам, че съм за физическото насилие, но тоя иск за 5000 лева направо лъха на пресилена алчност ! Иначе това е начина да се спрат първичните саморазправи дори и в Петрич - 21 век сме все пак ! :)


13 Февруари 2017 14:09 | помяри
Оценка:
6
 (
14
 гласа)

Славчо е получил редица нематериални вреди!!! xaxaxaxa Struma Shits отново избухват със страшно тъпа статия. Работниците в синя - зона гр. Петрич са най-некадърната работна ръка. Това са предимно прости и необразовани хора от околията, и най-вероятно е ти да си отнесеш плесника щото всички са много силни и гледат лошо. Но то в мизерния ни град всички гледат така последните години - Модерно е!!! Пък после оправата им наема адвокати да ги защитата и оправдава. Струма смешки вижте си статийте от Септември, тогава беше плесница сега е побой хахахахах, Сложете поне грамотни и прилично изглеждащи служители и познати на хората, тогава и функционалността на зоната ви може би ще проработи, а не неграмотници със я има я няма 8ми клас. И още нещо същите тези жертви работници пребират от гърците и гостите на града парични суми от порядъка на 10лв право в техния джоб!!!! фък ю петрич фък ю струма фък ю синя зона и големия за всички мизерници който ще забогатеят в следващите години,!!,


13 Февруари 2017 15:01 | петричанин
Оценка:
3
 (
13
 гласа)

до кога ще търпим този некадърник кмето, само грабеж от тази партия ГЕРБ, никога повече.


13 Февруари 2017 17:48 | :)
Оценка:
15
 (
19
 гласа)

За тези, на които не им се чака служител на синя зона има СМС на номер 13745, пишете с главни букви на латиница номера на автомобила без интервали, изпращате и сте готови. Ще получите отговор до 1-2 мин, че е осъществено плащане и подсещане 15мин. преди да изтече времето да доплатите, ако ще ползвате още синята зона :)
Така смартфонът върши полезна работа, а не служи само за фейсбук ..


13 Февруари 2017 19:54 | пешо
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

петричанин смениго на кмето шо чекаш други избори далеко са.


13 Февруари 2017 21:26 | Газовата камера
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

Славчо да си смени каната за коса!!! То психично годен ли е за така служба? Кой ги назначава такива психари? Да се назначи тест за грамотност и то незабавно! Дали им фишове да пишат! Те името не могат да си напишат! Ако да се озаложим! Козари! Срамота за авторитета на градиПетрич! Ако общинари, къде спите?


13 Февруари 2017 21:41 | Хаха
Оценка:
0
 (
4
 гласа)

Не е доволен от е имало само бой. Трябвало е да има и еб. не на Славчето! Он за тва се каносва, а не са го биснали! Гейове


14 Февруари 2017 08:47 | ????
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Малко му е на Славчо, който се обяснява в любов на всяка втора. Представя се за ерген и иска да ги води по селски хижи. Жалко за интелигентната му съпруга, която събира срам в града.


14 Февруари 2017 09:23 | ГЕОРГИ
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

КОЙ КИ СЕ ФАНЕ ДА ВЕРВА ШО КИ КАЖЕ ЕДИН МАЛУМНИК. ПЕТРИЧАНИ СА И КЕ БИДАТ БАРОВЦИ МАЛУМНИКО


14 Февруари 2017 10:14 | помяри
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

do Maloumnik а от теб кво става бе пич. Личи ти от името. и каза некадърното селянче от кои и кой нищо не става, хахахах я марш бързо на училище бе нехранимайко, ваште не са те погледнали от малак каква отайка става от тебе за това си на тоя хал. хахахахаха смръдловци като тебе бол компетентни кои става и кои не. или си от санданско село а?


14 Февруари 2017 10:42 | помяри
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

триийте трийте, не ви харесва истината и пиперливия език. ще се научите еххееййй !!!!!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар