Разложанин с "Ауди" се заби в голф количка в м. Бетоловото,пострада жена
15
февруари
2021
11:24
6633 прочита

На 13.02.2021 г. около 13:47 часа в района на хотелски комплекс в местността Бетоловото, землище на гр. Разлог е станало ПТП, при което лек автомобил „Ауди“ с 21-годишен водач от гр. Разлог, движейки се с несъобразена с пътните условия скорост е навлязъл в лентата за насрещно движение и се е блъснал в голф количка, а в задната му част се е блъснал, движещ се зад него без да спази безопасно разстояние друг лек автомобил „Ауди“.
В резултат на инцидента, с фрактура на коляното е пострадала 58-годишна жена, возеща се в голф количката, а с контузия на крака 26-годишен мъж, който я управлявал.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.