Протестен акт! Кюстендилец изсипа чувал с 13 кг. монети на касата на ЧЕЗ, така плати голямата си сметка

20 април 2013 10:38   10 коментара   10423 прочита


Кюстендилец си плати сметката за ток с 13 килограмово чувалче монети, събирани от приятели и познати. Своеобразният акт на протест е на кюстендилецът Веселин Трисинджирски, който трябвало да се изръси сумата от 240 лв. за консумираната от него ел. енергия през месец януари.

Увеличението на януарската сметка е в размер на 80 лв. – 90 лв. обяснил разлютения “клиент”, който изсипал 115 лв. на монети от по 5ст., 10 ст. и 20 ст. на едно от гишетата на фирма “Изи пей” в Кюстедил. Теглото на монетите било около 13 кг. разказват присъствали на веселата случка, въпреки, че им се наложило да почакат доста, докато работещите в разплащателната фирма преброят разнокалибрените монети.

Това са български пари, с тях може да се плаща, така, че аз си плащам сметката като съвестен гражданин, обяснил Трисинджирски. Това е безобразие, потреблението ми е едно и също, нямам обяснение как са ми начислени тези пари, сподели Трисинджирски.

Даниел Цветков

10 коментара
20 Април 2013 11:35 | ГРАЖДАНИН
Оценка:
12
 (
16
 гласа)

Хайде и ние!


20 Април 2013 12:05 | не
Оценка:
0
 (
14
 гласа)

Не случайно Борисов се кри от народа си толкова време. Дано да позабрави какво е било и да се подлъже по новите му лъжи. С разкаян вид той си позволява да говори дори за малки „грешки". Не направил „навреме някои рокади". Това вече е нова тенденция в думите на Борисов: досега му беше виновно правителството на тройната коалиция, сега започна да се оправдава със собственото си правителство, със Симеон Дянков и линчуваните министри. В този мандат доказаха, че калинките са навсякъде и че само партийни членове могат да заемат дори най-ниските длъжности в администрацията. Качеството на кадрите е проблем на ГЕРБ и българите вече го знаят. Римейк на Борисов и Цветанов биха унищожили държавността и достойнството ни като нация. А оцелелите министри, кандидати отново за властта, повтарят като зомбирани едно явно утвърдено от вожда им „признание": допуснахме малка грешка, като „позабравихме доходите на хората. " Как можеш да „з


20 Април 2013 12:29 | ХХХ
Оценка:
8
 (
14
 гласа)

Браво!!!


20 Април 2013 14:01 | Божидар
Оценка:
7
 (
11
 гласа)

до НЕ
В България за доходите на хората никой не се е грижил, не се грижи и няма да се погрижи!!!!! А добросъвестния човек от Кюстендил е трябвало да намери монети които вече не са в обръщение, за да бъде майтапа пълен.


20 Април 2013 18:20 | 432
Оценка:
-1
 (
5
 гласа)

Да, напълно си прав, само така ще ги изгоним като не си плащаме, но лошото е че нашите умници са ни обвързали с лихви и това е добре дошло за тях. Най-напред трябва да изгоним наще, а след това и другите.


20 Април 2013 18:44 | стойчов
Оценка:
-1
 (
5
 гласа)

абе какво те боли че има лихви да се оправят там само ние хората т е балъците да сме единни


20 Април 2013 19:05 | А кой е изпълнителя!
Оценка:
6
 (
8
 гласа)

Веселин Трисинджирски написа: на едно от гишетата на фирма “Изи пей”


Е ДА - много умно - да беше отишъл на гише на ЧЕЗ!

То требе малко акъл ама на време ... наказал невиновната фирма Изи Пей!

ЖАЛКО за БАРУТА!


20 Април 2013 19:15 | Хайде ДЕ!
Оценка:
7
 (
7
 гласа)

ГРАЖДАНИН написа:Хайде и ние!


Само да не отидете на някое гише в пощата - там също се плаща ток. Този кюстендилец язък за зора да събере монетите не е наказал ЧЕЗ!


21 Април 2013 00:02 | Владо
Оценка:
0
 (
4
 гласа)

Хора, просто не им плащайте на тези чешки отрепки и тва е. Аз лично не съм им плащал няколко фактури и не ме спират. Ще им плащам по една фактура от време на време за да им е кофти... правете и Вие така. Сега не смеят да изключват. Ако ли не, пак на улицата, ама тоя път с тоягите и брадвите.


21 Април 2013 09:20 | Кирил Асенов
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

За да ни лъже ЧЕЗ ни лъже, ама какво е виновна касиерката на Изи Пей за това




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар