Петрич се подготвя за първо домакинство на кръг от Републиканско първенство по бокс



В дните от 08.02.2017 до 12.02.2017 година община Петрич ще бъде домакин на кръг от Републиканското първенство по бокс за юноши и кадети. Участие ще запишат над 220 състезатели и треньори от 47 клуба. Днес в зала „Арена” Петрич беше монтиран и професионалният ринг за кръга от републиканското първенство.
Утре е техническата конференция и настаняването на спортисти, треньори и съдии. Официалното откриване ще бъде в сряда, 08.02.2017 г от 15.00 часа. В 16.00 часа по график започват и първите срещи. В дните на кръга от Републиканското първенство по бокс в Петрич ще пристигне и председателят на Българската федерация по бокс Красимир Инински.
Припомняме, че квотата да бъде домакин през тази година на кръг от републиканското по бокс за юноши и кадети, Община Петрич защити след успеха на демонстративния турнир по бокс в края на месец октомври миналата година и високата оценка дадена тогава от председателя на Българската федерация по бокс Красимир Инински, който разговаря с кмета на общината Димитър Бръчков.
Нема да го щипате много по заднико оти е децвен
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.