Отличниците от ХII “д” окичиха със златно колие класната Н. Стоицова

4-годишен кавалер - атракцията на дефилето в Благоевград на 433-ма зрелостници от 5 училища
4-годишният Димитър бе кавалер на бала на братовчедка си Весела Сотирова от ХII “е” в Професионалната гимназия по икономика и стана атракцията на абитуриентската фиеста в събота в Благоевград. Митко гордо изпълняваше важната задача да носи букета на кака си и не се трогваше от виковете и цялата еуфория, случваща се около него в чест на 433-мата зрелостници от 5 училища, които празнуваха в една нощ бала си в областния център на Пиринско.
Час преди началото на дефилетата абитуриентите от ХII “д” на Икономиката се сбогуваха с класната си Нина Стоицова. С трогателното пожелание - както златото с годините не губи цената, блясъка и красотата си, така и тя да се съхрани за идните випуски все толкова лъчезарна, чаровна и любвеобилна - от името на съучениците си отличникът Михаил Станишев подари на учителката си за спомен от целия клас златно колие.
Това е най-добрата паралелка във випуска, 10 завършват с отличие, а сред тях с 6.00 е и знаменоската на гимназията Кристина Начева, не криеше гордостта си класната им. Тя им пожела от сърце успех на предстоящите държавни квалификационни изпити за специалност, на кандидатстудентските изпити и да са здрави и щастливи.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.