Международен бой в Петрич: Бабаит нападна гъркиня за паркомясто, полицията го задържа
21
октомври
2015
12:30
5 коментара
21004 прочита



Супер кавалер нападна и наби днес преди обяд в района на магазин "Билла" в Петрич гъркиня след спор за паркомясто. Инцидентът стана пред очите на десетки свидетели. Мъж паркира колата си пред блока, в който гъркинята живее, когато жената се върнала до дома си, помолила колегата си шофьор на премести автомобила си, тъй като мястото е нейно.
Вместо да постъпи като джентълмен, нашенецът се нахвърлил с обиди срещу жената, не стига това, но и посегнал на бой. Намесили се и свидетели, така се заформил истински екшън. На мястото на инцидента пристигнаха екипи на полицията, които задържаха буйстващия мъж.
Ел. Митова
и колко е платила за него.
Има ли документ за покупко-продажбата?
Жената е БЪЛГАРКА, а мръсния, нагал гад ГРЪК!
Скандала не е за парко място, а за кражба на ключовете от колата на БЪЛГАРКАТА!
Екшън не е имало, просто хората от пазара помогнаха на БЪЛГАРКАТА, като взеха ключовете от крадеца грък!
и полицията е го е задържала!!!
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.