Куца баба шамароса шестокласник, ударил шут на напсувалия го неин внук

28 септември 2010 00:16   10 коментара   21105 прочита

Заради детска закачка в междучасието

Баба удари няколко шамара на шестокласника Костадин Дамянов пред погледа на десетки ученици в двора на едно от елитните основни училища в община Сандански - в с. Дамяница. Вследствие на побоя 12-годишният Костадин е с повърхностна травма на главата, с оток на дясна буза, оток на устните, разклатен втори долен резец и наранявания на лигавицата на устата.

Инцидентът е станал около 10.00 ч. в двора на училището по време на голямото междучасие. Четвъртокласникът Спартак, който е от ромски произход, отправил псувня към пострадалия Костадин от рода: "Ке ти е... майката". Той не се стърпял и ударил един шут на Спартак, който отишъл при баба си да иска помощ и тя, въпреки че е куца, се дотътрила до училището, намерила Костадин и го зашлевила с плесница по лицето.

Бащата на шестокласника Христо Дамянов е депозирал жалба в полицията и в прокуратурата. Вчера се срещнал и с директора на училището Димитър Кехайов. Бабата със синовете си миналага година са нахлули по време на час за това, че внукът й е със слаби оценки. Ще настоявам да се вземат мерки от училищното ръководство и да не се пускат в училището външни лица, както е станало в случая.

Директорът Димитър Кехайов пред репортер на "Струма" разказа: Аз имах час на класа с Костадин, видях, че той закъсня, но не каза нищо. Вчера, след като бащата му ми каза за случая, проведох среща с двете класни ръководителки на Спартак и Костадин. Срещнах се и с двете момчета. Едното ми каза, че е напсувало Костадин, а от своя страна той го е ритнал. За мен това е детска закачка. Бабата Надежда Чакърова няма право да бие ученик, въпреки че е ударен внукът й. Ще забраня на бабата да влиза в двора на училището. Ще накарам Спартак и Костадин да се извинят взаимно пред съучениците си. Детската закачка е станала в междучасието.


Още за: баба   побой   ученик   Още от: Общество

Принтирай статия
10 коментара
28 Септември 2010 03:03 | Милчо
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

В задачата се пита къде са били дежурните учители . Това трябва да си изясни директорът, а не да се заканва със заповеди, за които няма правно основание.


28 Септември 2010 04:40 | Какво?
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Детска закачка ли е да те псуват на майка? Директоре, ако теб те напсуват си трай - детска закачка е.


28 Септември 2010 09:41 | от шегаджията
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Директоре, ..... закачка. Саморазправа възрастен- ученик в двора на у-щето???? пак те закачам.


28 Септември 2010 10:12 | Аха
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Интегрирайте роми, интегрирайте. Много ясно, че го е ритнал, даже трябвало да го пребие. А къде дреме охраната на училището (70 годишен пенсионер най-вероятно), а къде дремят дежурните учители? Как са допуснали ВЪНШЕН ЧОВЕК да влезе в двора, в училището и ДА БИЕ ученик. Хора, всяко едно училище на запад има охрана и стабилна ограда и птиче не може да прехвъркне а достъпа става само след разрешение от директора и издаване на карта. На какво прилича това ? В една УЖ страна-членка на ЕС. срам и позор!


28 Септември 2010 10:14 | възмутена
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Аман от тези цигани с тая интеграция. Много взеха да си позволяват. Това , ако беще обратното , не жалба , а общонационален протест щяха да направят. Вчера едно от интегрираните е изпокрало телефоните на децата от класа на дъщеря ми.


28 Септември 2010 14:24 | до вазмутена
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

неразбирам зашто и е на даштеря ти телефон в училиштето както и на другите де


28 Септември 2010 16:27 | до до възмутена
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

14.24 ч - а, бе неграмотнико, в случая не е важно за какво и е телефон в училище. Кат си толкоз прост - не коментирай !!!


29 Септември 2010 01:33 | до 14:24
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

абе ако неса цигани то 6те са помаци а балгари в то регион немаа


29 Септември 2010 04:54 | до до до вазмутена или ва
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

напи6и го на пома6ки по 6те го разбера


29 Септември 2010 23:46 | ХАХАХА
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Представям си какъв израз ще излезе от това "Ша те отнесе като куца баба шестокласник"




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар