Кметът Камбитов реши: Пенсионира директорката на 4-та детска градина Р. Кузманова за множество жалби от родители и скандал на ОМВ в Благоевград
14
септември
2016
16:28
9 коментара
13773 прочита



Кметът Камбитов пенсионира директорката на 4-та детска градина Р. Кузманова, веднага след като тя се върне от болнични. Решението дойде след серия жалби на родители и скандал заформен от педагожката на бензиностанция ОМВ пред множество свидетели. Припомняме, че на 27 август Кузманова руга и обижда служителки на бензиностнацията, откъдето бе подадено оплакване на общинската управа.
После дойде сигнал, за това че Кузманова размахвала пушка пред съседите си и накрая бяха открити жалбите от родителите в детската градина, която тя ръководи. Заради множеството нарушения, тя бе пред уволнение, но кметът днес реши да я пенсионира, тъй като е навършила годините за пенсия.
П. Попов
Излез и си застани с името, селтак! Ако не беше Камбитов този град да е фалирал много, много отдавна. Камбитов е кметът, който изправи Благоевград на крака, образование, култура, инфраструктура, спорт, иновации. Ама нали българинът е свикнал да мърмори и хвърля камъни в чуждата градина... Ти, който и мейли не си писал, какво направи за да се превърне Благоевград, в град красив и привлекателен, а?!? Ето заради такива недоносчета като теб затъваме, добре е, че има хора като Камбитов, та да има някакво равновесие, че и да се случват положителни неща.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.