Фотофакт! Закичиха боклукчийските коли с коледна украса
11
декември
2015
12:38
1 коментар
8666 прочита



Кола на общинска фирма за сметосъбиране събра погледите на петричани с коледната си украса. Транспортната машина триумфираше гордо по улиците на кв. ”Поляните”, украсена предколедно. Точно на входа за събиране на сметта, грееха няколко бели снежинки а самочувствие и настроение за предстоящите коледно-новогодишни празници.
Боклукчийската кола получи единствено похвалите на петричани за наистина празничното настроение, което създадоха на живеещите на ул. ”Никола Вапцаров”. Колата за боклук събра в срок отпадъците още от сутринта, по график.
Венци Методиев
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.