Домашно куче нахапа зверски стопанката си в Благоевград, с рани по главата и цялото тяло, 62-годишната жена е в болница

19 май 2016 15:27   5 коментара   18183 прочита


Домашно куче едва не разкъса стопанката си в Благоевград, инцидентът стана днес около обед на улица "Ан. Кънчев". Кучето, което е от породата каракачанска овчарка, озверяло и нападнало 62-годишната Красимира П., съвсем неочаквано. Започнало да я ръфа по главата и по цялото тяло.

С множество травми тя е настанена в хирургично отделение на МБАЛ Благоевград. Има разкъсни рани по главата и предмишницата. Лекарите от хирургия са обработили раните на жената, тя заявиха, че тя е в шок и не желае да разговаря с когото и да било.

Дали страхът от това, че е възможно домашният и любимец да бъде екзекутиран я кара да мълчи е неясно, но опитите ни да ви я покажем бяха осуетени от началника на хирургия д-р Димитров и санитарките в отделението, които се оказаха по-важни от болничния директор. Не, че сме настоявали да показваме окървавени глави на сайта си, но ще следим дали ще бъде осигурен достъп на други лица, показващи снимки от хирургично отделение.

П. Костадинов


Още за: куче   улица   инцидент   Още от: Общество

Принтирай статия
5 коментара
19 Май 2016 15:40 | 222222222222
Оценка:
12
 (
24
 гласа)

оставете хората намира гадни репортери, жената е в шок, вие за какви се мислите и в такъв тежък момент им се натрапвате !!!!! не ви е срам!!!!!


19 Май 2016 16:01 | 111111
Оценка:
-5
 (
23
 гласа)

бабичката вместо внуци помяри глада а после плачат. Нали им са ниски пенсиите пък ку4е ми гледа


19 Май 2016 16:09 | .....................
Оценка:
6
 (
16
 гласа)

Абе по-скоро внуците са й тропнали това куче да го гледа и е какво е станало.....
Аз даже се учудвам как така не гръмна пресата и всички телевизии да дават този случай..... ама нали това НЕ Е ПИТБУЛ - не е интересна новина, голяма работа!!!!!


19 Май 2016 18:28 | АМАН
Оценка:
6
 (
10
 гласа)

Не коментирайте без да знаете! Познавам хората. Кучето е отглеждано от синът и снаха и, както и от бабичката- много отговорно и с много любов. За съжаление храни куче да те хапе.


20 Май 2016 06:01 | Гражданин
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Във всички случаи, специалисти трябва да разберат причината за такова злобно нападение на домашно куче, озверяло, да напада човека който го храни, освен ако жената нещо не го е била или дразнила. Причината е важна, за да се вземат мерки от община, държава, НВМС. Кучетата усещат страха в хората и животните и тогава са по-агресивни, в периода на размножаване също, от постоянно дразнене, не извеждане на разходка и др., но специалистите да установяват това във всеки случай и се въведе това в наръчник, продаван на хората които искат и отглеждат такива животни. Много хора пред годините бяха нападани от домашни и улични кучета по улиците, в градинките, в домовете.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар