Джип, натъпкан със 7 горски, се преобърна, директорът Ст. Аврамов скри инцидента

Потрошеният автомобил на лесничейството в Кресна изваден с кран на фирма “Аделина стил” и закаран тайно на ремонт в Симитли
Джип на Горското в Кресна, в който се качили 7 лесничеи, при 5 разрешени места, счупи кормилна щанга и катастофира. Инцидентът е станал в петък /28 април/, но е потулен по заповед на горския шеф Стефан Аврамов, сигнализираха в “Струма” читатели.
По заповед на директора 7-те служители на Горското се натоварили в джипа и заминали да маркират в района на старата застава край село Брезница. Любопитното е, че шофирал помощник-лесничеят Данаил Богоев, който няма заповед за водач на джипа. Той застанал зад волана на УАЗ-ката, за която се знаело, че има проблеми с предницата и трябва да отиде на ремонт. Неприятният инцидент станал на връщане от горския участък по преки пътища, кормилната щанга се скъсала, джипът излязъл от пътя и се преобърнал няколко пъти.
Някои от лесничеите скочили в движение, за късмет се спасили с одрасквания и натъртвания и веднага се обадили на директора Ст. Аврамов.
За случая не е сигнализирано в полицията. Смазаният от катастрофата джип е изтеглен с кран на частната фирма “Аделина стил” и е закаран за ремонт тихомълком в работилница в Симитли.
Коментира се, че в катастрофиралия джип са били лесничеят Росен Янев, старши лесничей Славчо Василев, К. Петров и маркировачи.
От няколко месеца директорът знаел, че има проблем с някои от автомобилите, при него са подавани и рапорти с настояване за ремонт. Катастрофиралият джип е сравнително нов, той е от разпределените на лесничействата преди около 2 г. коли. Защо не са взети мерки и защо е допуснато да се стигне до инцидента с джипа в петък, който за малко не отне човешки живот, не е ясно.
НЕ ЗНАМ КОИ СИ НО ТИ ПРАВЯ ЕВАЛА ЗА ДУМИТЕ И ТЕ ПОДКРЕПЯМ
ММММ ДААААА
по добре от всеки горски в лесничейството, а сега олелееее нека ви е хабер неграмотници
такива.А пък за Дедушката името само по себеси говори и оставям без коментар???
ей приятел както усещам май си Дедушката,, само ти си най компетентния в горското и човек на Аврамов и затова го защитаваш,,в едно предприятие кои носи отговорност а имаш ли представа или така ти изнася,,,,кои ще качи 7 човека без да има заповед да шофира,, значи е по заповед на директора. А да забравих че ти вече май заемаш и щат като адвокат. По голяма зелка от теб не съм виждал ама и ти като Илиян кмета ще ядете яка попара ама всичко с времето си,,,,,,,,,,,та когато ти ударят боя тогава ще се сетиш за какво става на въпрос,,,,,,,,,а и докато си още на работа в горското може да си вземеш за всеки случаи и една каска със сигорност ще ти потрябва.
ей абе че си шемет си шемет това е ясно, но вземи поне си дай една по сериозна снимка в редакцията на вестник струма , че найстина си много смешен като някой побъркан си.
абе ей хора нямам думи тази нашата община сме номер 1 - кмета ни с тази гейска снимка мазен а пък директора на горското от шемет по голям шемет................направо сме срам и резил.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.