Димитрина Хаджиева- Недина: Хвърлям се смело в битката за доброто на родния ми град

01 октомври 2023 08:13   24 коментара   12145 прочита


Екипът ми е готов и решен да работим за чист, богат, зелен и пълен с живот Сандански

Димитрина Хаджиева - Недина е кандидат за кмет на община Сандански. Тя е родена в Сандански и целият ѝ житейски път е свързан с него. Омъжена е, има един син на 24 години. Живее със съпруга си и сина си в Сандански. 
Средното си образование завършва в ПГ „Яне Сандански” с пълно отличие. Висшето си юридическо образование завършва в СУ „Свети Климент Охридски” с отличен успех от държавните изпити. 
През 1993 г. започва работа като районен съдия в Районен съд Сандански. Три години по-късно, заедно с още двама нейни колеги, изненадващо подава оставка, поради несъгласие с методите на работа в съда към онзи момент. 
През 1996 г. започва кариерата си като адвокат в Адвокатска колегия - Благоевград и до днес развива адвокатската си практика, като се специализира в областта на гражданското право. Един от водещите граждански адвокати в град Сандански. 
Кандидат за народен представител от ПП в 48-ото НС. Понастоящем е народен представител в 49-ото НС от коалиция ПП - ДБ. 
В решенията и действията си се води от принципа, че във времена на морална криза, да се стои настрана от обществения живот е най-грешното поведение. 
" Ако домът, в който си се родил, израснал и обичаш с цялото си сърце, е занемарен - покривът му тече, подът е пробит, прозорците изпочупени - руши се. Някакви хора сноват напред – назад. Уж трябва да го поддържат, а всъщност отмъкват каквото им попадне 
Тогава какво ще направиш? 
Ще се вайкаш? 
Ще се възмущаваш? 
Ще се оплакваш? 
Това не помага. 
Остава ти само едно: 
Да запретнеш ръкави и да се погрижиш. 
Да поправиш щетите. 
Да почистиш мръсотията. 
Да ти стане уютно и удобно. 
Хвърлям се смело в битката за доброто на родния ми град. Екипът ми е готов и решен да работим за чист, богат, зелен и пълен с живот Сандански. 
Защото Сандански е най-прекрасното място на света, където Господ е стоварил всичките си богатства: уникален лековит въздух, минерални извори, планина, най-хубавите лозови масиви, най-вкусните розови домати, морски бряг на час и половина път. 
 От нас зависи да използваме тези блага по най-добрия начин, така че хората да искат да останат тук, да имат достойни доходи и високо качество на живот. 
Ще вложа целия си опит и знания, за да постигнем тази мечта, казва кандидатът за кмет

Предизборна публикация. Купуването и продаването на гласове е престъпление  


Още от: Общество

Принтирай статия
24 коментара
01 Октомври 2023 10:47 | looo
Оценка:
-3
 (
3
 гласа)

Разпродажба!!! Компактен и мощен преносим нагревател с керамично отопление, свързва се директно към контакт в стената, много икономичен и безшумен, има таймер и дистанционно! Промоционална цена: 79 BGN. ---- https://mub.me/handy


01 Октомври 2023 11:51 | Избирател:
Оценка:
6
 (
8
 гласа)

Идват избори-заливат ни с от хубави до по-хубави предложения за "по-добър живот". Омръзна ни, защото виждаме, че всичко това ще е докато ги изберем. А след това всичко се повтаря. Не че не работят нещо, но го работят за личният си интерес-как да си уредят живота. ПРАКТИКАТА ДО СЕГА ГО ПОКАЗА! Край-НЕ ВИ ВЯРВАМЕ! На този фон се явяват разни отрепки като горният и мисли, че това много ни интересува и че до сега само това сме чакали. Малко са ни на всяка крачка реклами, ами сега и разни цигани-пркупвачи ни предлагат най-различни боклуци, които не отговарят ни най-малко на това, което представят. Ние добре знаем, че БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НАМА. Ще харчиш ток, ще ти загрява бързо стаята и ще бъде почти без пари?! Моля редакцията да изключва тези реклами от мястото за коментари! Коментари, а не реклами, които и без това ни досаждат навсякъде другаде!


01 Октомври 2023 13:07 | Жалко за хората
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

Ти си подлследната ни надежда, но за съжаление мача е свирен предварително, вашия коалиционен партньор го е купил


01 Октомври 2023 14:14 | Juch
Оценка:
0
 (
8
 гласа)

Q se razkarai ma svinkio hadjieva nedina prasenina


01 Октомври 2023 15:06 | блаже старо струмско
Оценка:
-3
 (
5
 гласа)

Струмаджии защо бе няма нито една статия за Танас Киряков Войводата ??


01 Октомври 2023 18:50 | Filip
Оценка:
-3
 (
11
 гласа)

Единствената свестна кандидатура за кмет на общината.


01 Октомври 2023 18:52 | Костадин
Оценка:
-2
 (
10
 гласа)

Най-силнатакандидатура. Дано разумът да надделее над простотията и Сандански да има за първи път женакмет. Успех.


01 Октомври 2023 19:26 | Илонка
Оценка:
-2
 (
8
 гласа)

Най-добрата, чиста и достойни кандидатура за града! Успех!


01 Октомври 2023 19:40 | Вили
Оценка:
-2
 (
10
 гласа)

Гласувайте разумно, това е кандидат, който заслужава доверие!


01 Октомври 2023 19:56 | Bilyana Tumbeva
Оценка:
2
 (
6
 гласа)

Няма “свирени мачове”, ако всички гласуваме! Вярвам в това, че това е най-добрата кандидатура! Време е жена да поеме общината и да се погрижи развитието и да бъде по-бързо, по-прозрачно, в унисон с новото време!


01 Октомври 2023 19:56 | Валерия
Оценка:
-2
 (
8
 гласа)

Достойна кандидатура! Сандански я заслужава!


01 Октомври 2023 20:18 | Тролове
Оценка:
1
 (
5
 гласа)

Не се успокоявайте, утре след 8ч. гербаджийскте тролове на държавна хранилка ще ви атакуват яко, но така е борбата е безмилостно жестока още повече че те освен да крадат друго не могат.


01 Октомври 2023 20:46 | Ники
Оценка:
-2
 (
8
 гласа)

Най-достойнта кндидатура! Успех Димитрина Хаджиева-Недина!!!


01 Октомври 2023 20:49 | Elena Manikatova
Оценка:
-1
 (
7
 гласа)

Това е най-достойния кандидат! Успех, Димитрина Хаджиева-Недина!!!


01 Октомври 2023 20:59 | Николай
Оценка:
-1
 (
7
 гласа)

Най-силната кандидатура! Успех!


01 Октомври 2023 21:00 | Севдалина
Оценка:
2
 (
4
 гласа)

Успех! Дано положението със купуването на гласове да не е решаващото, а разумът!


01 Октомври 2023 21:01 | Яна
Оценка:
-3
 (
5
 гласа)

Успех! Почтен и честен човек!


01 Октомври 2023 21:10 | Костадин
Оценка:
-1
 (
3
 гласа)

Най- добрата кандидатура за община Сандански!
Успех!


01 Октомври 2023 21:13 | ...
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

..


01 Октомври 2023 22:05 | Елена
Оценка:
-2
 (
4
 гласа)

Успех, Димитрина Хаджиева-Недина!


02 Октомври 2023 07:11 | Скара бира.
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Рокер къде се скри бе келеш.
Нещо не те виждаме за кандидат Кмет на Сандански.
Иначе си компетентен във всяка тема за града кой какво е постигнал.


02 Октомври 2023 12:39 | Mariq
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Да дадем шанс на хора, доказали своята успешност с личните си и професионални качества! Защото град Сандански, се нуждае от почтени хора с висок морал, възпитание и култура! Успех на Димитрина Хаджиева-Недина!


02 Октомври 2023 18:19 | Мартин
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Нуждаем се от принципни хора в управлението на всяко ниво. За мен смелостта да се подаде оставка в онези години е показателна. Успех!
Нека разумът води, а не емоционалните залитания. Дори да има купен вот – при масово гласуване ефектът му намалява. Смелост, граждани!


03 Октомври 2023 08:31 | Смехурко
Оценка:
-1
 (
1
 гласа)

Ей хора не говорете глупости.
Какви принципи виждате в хората където са кандидати за власт.
Всичко е празни обещания.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар