Децата тръгнаха на училище, родителите им се изпонапиха от кеф: Млада майка от Петрич поля 15 септември с 3 "големи" и седна зад волана, още 4-има пийнали татковци подкараха смело колите си

16 септември 2015 09:59   2 коментара   17154 прочита
Сн. Илюстративна
Сн. Илюстративна


Сн. Илюстративна

Пет бързи производства срещу пияни шофьори бяха образувани в Пиринско. Серията започна със задържането на млада майка от Петрич, която се почерпила с приятелки, за първия учебен ден на сина си първолак.

Тестът с дрегер показал 1.60 промила алкохол, което според полицаите е почти 3 големи питиета. Жената споделила, че била толкова щастлива, че пийнала, живеела наблизо до бара, където празнували, затова се качила на колата. Незабавно е образувано дознание и е отнета шофьорската и книжка.

В Гоце Делчев двама татковци подкарали колите си пияни, още двама са задържани в Благоевград и Сандански. Акциите на полицията срещу употребата на алкохол по време на шофиране са денонощни, казаха от ОД на МВР в Благоевград.


Още за: шофьори   алкохол   серия   Още от: Общество

Принтирай статия
2 коментара
16 Септември 2015 12:09 | защо ??????
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Точно на този ден ли ?????


16 Септември 2015 18:56 | стевчо
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

ДРУГИЯ ПЪТ ДА ОПНЕ 5 ГРОЗДОВИ ДА КАЧЕ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО И ДА ОТПЕРДАШЕ НА НЯКЪДЕ. ИМА МЪНГИЗИ КИ СИ ПЛАТИ НА КАТ.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар