Церемония по присъждане на почетното звание „Доктор хонорис кауза“ на ЮЗУ на д.ик.н. Янка Такева

14 май 2025 14:49   4 коментара   2391 прочита
сн. vuzf.bg
сн. vuzf.bg


сн. vuzf.bg

На 21 май 2025 г. (сряда) от 16:00 ч. в зала 1114 ще се проведе церемония по присъждане на почетното звание „Доктор хонорис кауза“ на Югозападния университет „Неофит Рилски“ на председателя на Съюза на българските учители д.ик.н. Янка Такева.

Отличието се присъжда по предложение на Факултета по педагогика и с решение на Академичния съвет на университета от 10 април 2025 година.

След церемонията официално ще бъде открит Департаментът за езиково обучение и продължаващо образование в Учебен корпус № 1.


Още от: Общество

Принтирай статия
4 коментара
14 Май 2025 15:18 | Беседката на джамията
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

Сите изпърдели комуняги, с почетни звания у юзуто!


14 Май 2025 15:30 | лелелеле ужас
Оценка:
8
 (
10
 гласа)

Гледах видео колко имоти са купили, които уж се използват за настаняване на учители, отиващи на обучение, а всъщност те дори не знаят за същестуването на такава възможност, камо ли за я ползват.


14 Май 2025 15:31 | лелелеле ужас
Оценка:
7
 (
9
 гласа)

Горното се отнася за Янка Такева.


14 Май 2025 18:09 | Погнусен
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Какъв “д. ик. н. “ и на кой университет е тази изпърдяла крадла? Нейното име не фигурире в единствения легитимен орган, показващ притежаващите академични звания и заемащи академични длъжности - Регистъра на академичния състав и защитените дисертационни трудове (виж https://ras.nacid.bg/dissertations-search)!!! Този Мазен Сладкар съвсем изперка и след Агент Гоце намери кого да потупа по корема. Очаквам следващият “д-р“ на хонорисовата му кауза да е я Шиши, я Шкембе войвода или прочее знайни и незнайни херои и дебелосерковци. Отврат!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар