Бизнес дамата Анна Петрова се разведе с македонеца Йовица

16 март 2011 00:20   18 коментара   45364 прочита
Бизнес дамата в кабинета си
Бизнес дамата в кабинета си


Бизнес дамата в кабинета си

Общата им фирма “Уютстрой” остава за нея и синовете й

След 8-годишен брак една от най-влюбените двойки в Благоевград се разпадна, бизнес дамата Анна Петрова и съпругът й, македонецът Йовица Станчевски, се разведоха и прекратиха бизнес съдружието си в строителна фирма “Уютстрой”. Разводът им изненада благоевградчАнна, които помнят освен бизнеса им и как двамата бяха неразделни и ходеха по улиците, винаги хванати за ръце.

В момента Анна Петрова и синовете й Георги и Венислав поемат бизнеса. Георги е управител на фирма “Уютстрой”, която вече работи по нови проекти за строежи в топцентъра на Благоевград.

Вчера заварихме Анна и синовете и в луксозния офис на фирмата в бизнес сградата-цилиндър срещу хотел “Ален мак”. Ето какво разказа Анна Петрова: Неприятно ми е, че трябда да обсъждам личния си живот, но щом като е толкова интересен за многобройните читатели на в. “Струма”, мога да разакажа следното: Разводът е факт, но няма да кажа нищо лошо за Йовица. Смятайте, че раздялата е заради несходство в характерите. Приключихме с брака си, но все още не сме разделили имуществото си. Имаме обща завършена сграда с десет магазина в квартал “Еленово”. Сега завършваме сграда до пазара, построихме я предстрочно. Съвсем скоро ще приключим и имуществените си отношения. Искам да заявя, че разводът ми няма да повлияе по никакъв начин на бизнеса ни с недвижими имоти. В “Уютстрой” винаги са работили двамата ми синове. Активно работех и аз и остъствието на Йовица няма да се отрази по никакъв начин. Нашата фирма е известна с коректноста си, имаме множество обекти, приключени предстрочно. В тази криза може би сме едиствените, които не дължим пари на никого, знаете сега колко е голяма вътрешнофирмената задлъжнялост. А аз и синовете ми продължаваме да работим успешно, в момента работим по проект в топцентъра на Благоевград.

Синовете на Анна Петрова изслушаха разказа на майка си и бяха категорични: Ние сме във фирмата от основаването й, за “Уютстрой” криза няма.


Още за: А. Петрова   развод   фирма   Още от: Общество

Принтирай статия
18 коментара
16 Март 2011 03:54 | usa
Оценка:
7
 (
11
 гласа)

Нормално е да остави6 старата коко6ка и да си земе6 пиле. Жените са такива докато се исправат на краката си и нужен. и после - шут


16 Март 2011 04:09 | usa
Оценка:
9
 (
11
 гласа)

Абе тая как се е наки4ила като за сурва, това ли е сега модата?


16 Март 2011 06:29 | веселиак реалист
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

товали е новина! еди коиаси се развела! хахахааааа! еееее ништо ништо да има нешто написано хахааа!


16 Март 2011 06:47 | учител
Оценка:
8
 (
14
 гласа)

Към авторите на горните три коментара- абе, що не вземете по някой и друг урок по правопис?


16 Март 2011 07:35 | ребека
Оценка:
24
 (
24
 гласа)

Тая колко пъти се жени, колко пъти се развежда?!
И изобщо на кой му дреме за нея? Занимават ни с някакви измислени герои... тц, тц


16 Март 2011 08:58 | 1224
Оценка:
12
 (
12
 гласа)

мммдаааа, голяма и вълнуваща новина..


16 Март 2011 09:01 | дурка
Оценка:
14
 (
14
 гласа)

ТОВА СА ТЕ МОПА И АННА ПЕТРОВАА КОЯТО ВСЕ ТЪРСИ ТООППАААА.... 66666ЦА


16 Март 2011 09:26 | хахаххах
Оценка:
12
 (
12
 гласа)

Има време да опука още някой хитрушата! При нея всичко е пълен фалш! Пари и пак пари!


16 Март 2011 10:28 | круме
Оценка:
8
 (
8
 гласа)


Е се пак е спаднала от психото!


16 Март 2011 10:28 | павлинка
Оценка:
12
 (
14
 гласа)

ГОСПОЖА ПРЕФЪРЦУНА. ВТОРИ РАЗВОД А МЕЖДУ ТЯХ МНОГОБРОЙНИТЕ И ВРЪЗКИ С МЛАДИ МОМЧЕТА. СРАМ.


16 Март 2011 11:52 | гошо белята
Оценка:
11
 (
13
 гласа)

ГОЛЯМ ПРАЗ.....


16 Март 2011 12:53 | 888
Оценка:
9
 (
11
 гласа)

Тази фукла дължи пари на много хора.
Не се връзвайте на нейните уловки, явно този Йовица не е издържал на лъжите и и се е разкарал.
Има много да плаща и да тегли от крадените пари.
Тя е използвачка и рано или късно и за такива ще дойде Видов ден.


16 Март 2011 13:40 | Ха-ха-ха!!!
Оценка:
19
 (
19
 гласа)

Този материал не е на точното място! За пореден път четем неща, които не интересуват никого, или може би госпожата Анннна си е платила за рекламата! Изключително поучителен материал, особено за подрастващите! Аман!


16 Март 2011 14:33 | 9
Оценка:
3
 (
7
 гласа)

Пари и пак пари!


16 Март 2011 15:07 | Катерина
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

Чудо голямо, че някоя си г-жа се била развела. Не е нито първата, нито последната. А пък и към нейния развод, едва ли прояавават интерес благоевградчани. Света не се върти около Вас, г-жо Петрова. Хората си имат други приоритети не Вашия личен живот.


16 Март 2011 15:10 | Учител
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

Цитат: "Разводът им изненада благоевградчАнна, които... " и "Нашата фирма е известна с коректноста си, ..." намерети си лингвисти. Вестникът, освен че информира, има и възпитателна функция.


16 Март 2011 16:03 | Зайо Байо
Оценка:
6
 (
6
 гласа)

СТРАШНА Е НОВИНАТА АКО БЕШЕ МЕЧКА В ГОРАТА. Ама тоя нейния има мазоли на пръстенцата от чукане на машинките .....


16 Март 2011 20:14 | хи/хи
Оценка:
7
 (
7
 гласа)

Ей, чудо големо..... като се развела за втори път...




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар