Барелеф в памет на основателите на 4 ОУ "Димчо Дебелянов" откриха днес в Благоевград

Паметен барелеф на Рут и Стефан Цветкови откриха днес в 4 ОУ Димчо Дебелянов в Благоевград. Паметният знак е проектиран от художникът Павел Димитров и огромна заслуга за осъществяването му има доцент Стефан Иванов, който е възпитаник на училището. Мероприятието премина с трогателни речи на директора на училището, Илиян Чапкънов, снахата на Рут и Стефан Цветкови, Юлия Цветкова и доцент Стефан Иванов, който припомни великата история на училището от самото му създаване.
Програмата продължи със песни на вокална група ,,Щурчета,, които са и възпитаници на 4 ОУ Димчо Дебелянов, една от песните, които изпълниха децата и която трогна всички присъстващи бе ,,Храм на мечтите,, по музика на учителят им по китара Васил Миленков. Учениците възхитиха гостите си като пяха и рецитираха стихотворения, след което доцент Стефан Иванов и наследницата на Рут и Стефан Цветкови, Юлия Цветкова откриха барелефа.
Вяра Иванова
До кога с това примитивно мислене като за поднасяне на клюка.
Програмата продължи с песни на вокална група „Щурчета“, които са и възпитаници на 4. ОУ „Димчо Дебелянов“, една от песните, които изпълниха децата и която трогна всички присъстващи бе, Храм на мечтите“ по музика на учителя им по китара Васил Миленков. Учениците възхитиха гостите си като пяха и рецитираха стихотворения, след което доцент Стефан Иванов и наследницата и Юлия Цветкова откриха барелефа.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.