Баба Марта в Сандански: Дърво на щастието, окичено с мартеници пред гимназия "Яне Сандански"
01
март
2014
18:18
6 коментара
9160 прочита

Мартенско настроение и истинско оживление цари по улиците на Сандански. Хора от различни възрасти купуват мартеници за първия ден на пролетния месец и празника на Баба Марта. Красиво дърво на щастието украсиха пред гимназия Яне Сандански учениците, с бяло и червено то създаваше невероятно настроение. Най- щастливи бяха малчуганите, които се радваха от сърце на многото мартенички, закачени навсякъде в курортния град.
Рени Георгиева
Общинският съветник Живко Иванов обмисля дали да не поиска оставката на кмета Андон Тотев.
Изявлението бе направено по време на пресконференция по повод инцидента "Крачун и Малчо".
Както вече съобщихме, с тези имена кметът Тотев нарече общинските съветници Емил Терзийски и Емил Иванов по време на сесия, състояла се на 27 февруари.
за бъдещето на децата трябва да го направим ! за бъдещето на нашите деца ! техните са усигорени с крадени пари и крадени имоти !
Време е !
Вие сте първите общински съветници през цялото 11-годишно властване на Деспот Андон, които са дръзвали да нарушат спокойствието на негово феодално величество. Екипът на "АНТИкорупция Сандански" Ви поздравява за вашето смело и доблестно поведение! Крайно време беше някой от доньовия общински съвет да се опълчи на самозабравилия се алчен и безскрупулен нерез превърнал гр. Сандански (Тотевград) в негово собствено владение. Дано тази ви смела постъпка не бъде един мимолетен изблик, а да се превърне в трайна и целеустремена политика за събарянето на авторитарния свински режим съсипващ родното ни място. Най-после доживяхме да видим местни политици, които да се изправят срещу "бащата на общината". Вече се бяхме отчаяли, че цялата псевдо-политическа прослойка във все по- разкапващия ни се град е преминала в доживотно подчинение на Андон Тотев и мафиотската му клика. Продължавайте все така и за напред, и ще имате нашата подкрепа!
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.