Атанас Стоянов: Туризмът – Визитната картичка на Сандански

_207987.jpg&tw=530&th=510&tq=100)

Благодаря на Сдружението на хотелиерите, ресторантьорите и туроператорите за ползотворната ни среща. Споделихме идеи, планове и ангажираност за бъдещето.,това каза кандидатът за кмет на Сандански Атанас Стоянов
Туристическият сектор е един от най-важните за Сандански. Той бе тежко засегнат от 2-годишната пандемия и последвалата икономическа криза. Съпричастни с този нелек период и с цел облекчаване, въведохме редица финансови и административни мерки, с които подпомогнахме гражданите и бизнеса в сложната здравна и икономическа обстановка тогава. И въпреки предизвикателствата, успяхме да запазим работни места и да отчетем устойчив ръст на реализираните нощувки, в резултат на последователна и целенасочена политика и съвместна работа между общината и Сдружението.
Работейки в тясно сътрудничество, утвърдихме Сандански като туристическа дестинация, а получените награди през изминалия го потвърждават.
Благодаря за подкрепата и доверието. Взаимни са. И за напред ще продължим да подкрепяме и инвестираме в туризма, защото той е визитната картичка на Сандански!
Убеден съм, че заедно можем да постигнем още много! За доброто на Сандански, категоричен е кандидатът за кмет.
Туризъм се прави с умни и образовани хора, а не с такива като горните.
На Малкият Мук му е минал мензиса / разстройството/.
Идвай Буратино че ми е скучно !
Диййй Смехурко
Мишка която се крие зад телефона.
Нали ти казах че ти си само Гълтач !
Ще ти цъфна гъза като Майска Роза !
Най добре е да си смениш дамските превръзки ..и да си сложиш повечко Вазелин !
Идвайте да ви пояздя с Малкият Мук
Дийй смехурко
Идвай да те лъзна по пързалката в Детската градина .
Хайде Буратино !
Дийй
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.