40 собственици на коне мериха сили в местността Кацареви тураци в Банско



В. Дренков от с. Баня грабна приза в най-трудната категория над 500 кг
Конни състезания се проведоха в местността Кацареви тураци в Банско. Надпреварата бе в три категории - малка до 400 кг, средна до 500 кг и тежка над 500 кг. В състезанието взеха участие около 40 собственици на коне от Банско, Разлог и село Баня.
След оспорвана битка в леката категория победител стана Тодор Великов от Разлог. В средната категория първото място грабна Владо Пицин от Банско, а в най-тежката и трудна категория победата бе за Величко Дренков от село Баня. За първите три места във всяка категория бяха осигурени парични награди.
Спонсори на мероприятието бяха община Банско, ресторант ”Мотиката”, стокова борса “ВИП Трейд”, ЕТ “Щерю” и автосервиз “Ивис”.
Денят премина с много настроение и емоции, а участниците си обещаха да се видят и на състезанието през 2011 г.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.