Зловещо: Съпруг-вампир три години пие кръвта на жена си, източва я със спринцовка
24
октомври
2013
11:55
8089 прочита



Ужасяващ случай на домашно насилие бе установен в Индия. Три години след брака младоженец пиел кръвта на съпругата си
Man, Махеш Ahirwar, се е оженил през 2007 г. и няколко месеца след сключването на брака започва да източва от ръката на жена си кръв със спринцовка, казвал й, че така става по-силен. Терорът продължил и във времето, когато жената била бременна. На опитите и да се защити, мъжът реагирал агресивно и я пребивал от бой, заплашвал я, че ще изпие кръвта и на детето.
През 2010 година останала без сили жената разказала всичко на родителите си, напуснала мъжа си и тръгнала по институциите да се жали. Два полицейски участъка не реагирали на жалбите й, твърдейки, че са налудничава. Едва когато населението се вдигнало на протест, те арестували изверга-вампир и той признал всичко.
Превод по Notizie curioze.it
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.