Забавна обява! Голф се продава за 500 лева или... срещу едно прасе
06
ноември
2018
09:39
4946 прочита



Собственикът е решил да подсигури трапезата за предстоящите коледни празници
Странна обява за продажба на лек автомобил развесели мрежата. На кадър, който се появи във фейсбук групата „Люлин”, се вижда син „Голф”. От бележката, залепена на страничното му стъкло, става ясно, че колата се продава. Дотук – нищо необичайно.
Собственикът на возилото обаче явно е решил, че няма да забогатее особено много от продажбата и предлага сделка. Той е готов да се раздели с нея срещу 500 лева или... срещу едно прасе.
Очевидно става въпрос за един доста съобразителен човек, който отрано е решил да подсигури трапезата за предстоящите коледни и новогодишни празници.
trаfficnews.bg
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.