Шокиращо: Развилнели се родители си спретнаха масов бой на завършването на абитуриентите им (СНИМКИ18+)



Видео запечата шокиращия момент, в който по време на церемонията по завършването на абитуриенти в Мемфис, Тенеси, САЩ, родители се спречкаха и празникът започна с меле с юмруци. Драматичните кадри са снимани от потресен очевидец на срамните сцени, докато младежите влизали в залата, за да получат дипломите си, съобщава "Дейли Мейл".
Според информация на британското издание, причина за непристойните сцени са били местата в залата на баптиската църква в града, където се е провеждало специалното събитие. Някои от местата били запазени предварително от едно от семействата, което отключило гнева на други родители на абитуриенти.
Викове на ужас могат да бъдат чути на видеото, докато една от жените е пратена в нокаут на земята от друга представителка на дамите като през цялото време звучат нецензурни обиди. Впоследствие в мелето се включват и други родители, които си разменят юмруци, дърпат си косите, поливат се с вода и т.н. Служителите на реда се намесват след това и поставят белезници на жената, която започнала и предизвикала масовия бой.
Превод и редакция: БЛИЦ
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.