Прострелян мъж почина в спешното, но преди това сподели какво му се е случило, а медиците останаха втрещени
23
януари
2018
11:45
6017 прочита



От изповедта на 64-годишния стана ясно, че той е бил прострелян от…ловното му куче
Ловно куче е застреляло стопанина си по време на лов в южната част Русия. Инцидентът е станал, когато едно от двете му кучета е стъпило на спусъка на ловна пушка. "Ударникът вероятно е бил изтеглен, когато животните са преместени от превозното средство.
Кучетата са скочили на човека, след като са били извадени от колата", коментират регионални следователи. Те съобщават, че 64-годишният ловец е починала от рани в стомаха на пътя към болницата, а регионални медии информират, че мъжът е починал един час след хоспитализацията. "Жертвата успя да съобщи на медиците обстоятелствата, довели до смъртта му", става още ясно от становището на властите.
/blitz.bg/
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.