Жена взриви работното си място, след като й писнало от шефа



Служителка в склад за моторно масло в тайландската провинция Накхон Патом служителка в склад за моторно масло е драснала клечката на въпросната сграда. Стигнало се е до взрив.
Тя е обяснила постъпката си с факта, че вече не може да понася заяжданията на шефа си.
Охранителни камери заснели 38-годишната управителка на склада Ан Шрия да върви между редиците от контейнери със запалка и парчета хартия в ръка. Вижда се как запалва хартията и я хвърля в картонена кутия, пълна с двигателно масло. На друг запис, направен малко по-късно, се вижда, че над един от контейнерите трепти пламък, който скоро се разпространява към съседните редове. Хиляди литри масло се съхранявали в едноетажния склад, предава Daily Mail.
След ареста Шрия признала за палежа. Тя заявила, че стресът от общуването с 65-годишния мениджър, който постоянно се оплаквал от нея, я тласнал към престъплението.
Шрия работила в склада от девет години. Тя не е предполагала, че пожарът ще бъде толкова опустошителен и със сигурност не е планирала да взривява работното място. Шефът й заявил в полицията, че винаги е бил мил с Шрия.
В 4-часовото гасене на огъня са участвали 40 пожарни коли. Пожарникарите трябвало не само да локализират огъня, но и да спрат изтичането на масло в канализацията.
При пожара е ранен един човек. Освен склада са пострадали и 10 десет къщи в съседство.
GlasNews.bg
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.