И много хубаво, не е на хубаво! На младата наследница на известно семейство нищо не й липсва, но....бе арестувана за обир на магазин (СНИМКИ)



От червения килим до затворническата килия — в съвременното общество е възможно и такова нещо. Това бе доказано от поведението на блестящата по приеми и събития дъщеря на известни в цял свят балетисти, която извърши престъпление без да е лишавана от нищо в живота си досега.
Според информацията в американските издания, 21-годишната Талисия Мартинс се срещнала със своя приятел от Ню Йорк и извършила нападение с цел обир на магазин. Те успяли да "заработят" две хиляди долара, но за тяхно съжаление били запечатани от камера за видеонаблюдение. Сега Талисия и нейният съучастник се намират в ареста в очакване да им бъде платена гаранцията от 1500 долара при следващото заседание на съда.
От обкръжението на Талисия не могат да повярват на случилото се и казват, че тя не е момичетата, които се нуждаят от каквото и да е, за да предприемат обир. Нейните родители са известната балетистка от Ню Йорк Дарси Кистлер и знаменитият датски хореограф Питър Мартинс.
Девойката даже се снима за обложката на списанието Vanity Fair и постоянно публикува фотографии от пътешествията си и другите детайли от разкошния си начин на живот. Обаче, вместо да върви по стъпките на родителите си, Талисия поела явно по съвсем друг път в живота. През юни тази година тя бе арестувана и за притежаване на кокаин и хероин. Съдейки по всичко, наркотиците и алкохолът са може би и причината за последното й престъпление, за което ще трябва да отговаря пред закона.
blitz.bg
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.