Холандец засне НЛО

03 юни 2015 09:32   8929 прочита


Блогърът Хари Пъртън засне подобен на медуза НЛО, докато правеше снимки на облаци по време на буря в Гронинген, съобщи в. „Дейли мейл”.

Странният зелен обект излъчва светлина на фона на нощното небе. „Видях от прозореца неземно красиво небе.

Чаках дъждът да намалее преди да изляза. Правех снимки и изведнъж нещо просветна. Първо помислих, че е фотоапаратът ми, но светкавицата не беше включена, а по обектива нямаше и капчица. Реших, че сигурно е мълния, но вкъщи видях нещо странно на една от снимките”, разказа Пъртън.

Откакто Пъртън качи снимката в интернет, спорът какво може да е това не стихва. Самият фотограф не вярва в НЛО и предполага, че това е метеорологично явление - лъч слънчева светлина, преминал през облак.PIK.bg


Още за: Х. Пъртън   НЛО   снимки   Още от: Любопитно

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар