Джони Деп и Анджелина Джоли ще вдигат сватба в Санкт Петербург 

31 август 2022 06:40   5212 прочита


 
 

Джони Деп и Анджелина Джоли ще се женят в Санкт Петербург. Вярно, родителите им не са ги наричали така. Младите хора решиха да променят имената си в паспорта, така че мнозина да чуят за сватбата им. 

„Сега е моментът всеки да бъде креативен, доколкото може. Ние сме и креативни, и доста рискови хора, но се интересуваме от медиите. Сега талантът не е достатъчен, за да станеш известен. Вие също трябва да продавате добре, в противен случай просто никой няма да разбере за вашия талант. Искаме много да чуят за нашата сватба “, каза Джони Деп пред КП-Петербург. 


В същото време руснакът Джони Деп е художник и дизайнер, а съпругата му Анджелина Джоли работи като психолог. Тя учи хората да изграждат хармонични взаимоотношения. 

Младият мъж предложи брак на Катрин (Анджелина Джоли) след четири години връзка. Младата двойка реши да смени имената си след годежа. За допълнителна креативност влюбените отидоха в PR агенция. 

Що се отнася до истинските Джоли и Деп, те не мислят за брак и дори не се срещат. Деп се наслаждава на победата си над бившата си съпруга Амбър Хърд и активно наваксва пропуснатото време в професията, участвайки в нов филм, обявявайки нова режисьорска работа и подписвайки седемцифрен договор с Dior. 

Анджелина, от своя страна, не спира разправата с бившия си съпруг Брад Пит, без да губи надежда да го изправи пред правосъдието за нападение на борда на самолет през 2016 г. В същото време на актрисата вече е отказано наказателно дело срещу бившия. Глас бг 
 


Още от: Любопитно

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар