Арестуваха палава учителка, правила секс със свой ученик

10 декември 2015 09:17   5576 прочита


Кристи Йъг е получила забрана на посещава сградата на училището след скандалните разкрития

Гимназиална учителка от Лас Вегас е и била арестувана по обвинение, че е правила секс със един от своите ученици. 38-годишната Кристи Кей Йъг е задържана на работното си място в четвъртък в Техническото училище, съобщава "Дейли мейл". Според полицията Йъг е правила секс с един от своите ученици на възраст между 16 и 17 години.

Следователите не разкриват пола на жертвата. Към този момент няма яснота за това кога и как за първи път са разкрити действията на учителката. Кристи Кейт започва работа в училишето в Лас Вегас през далечната 2003 година, а през 2012 дори е отличена за работата си като преподавател.

В резултат на ареста си, 38-годишнтата учителка е була пусната в платен отпуск и е получила административна забрана да посещава кампуса на училището на Вегас Драйв. Нейното име е премахната и от сайта на училището.BLITZ.bg


Още за: учителка   секс   ученик   Още от: Любопитно

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар