Зверски бой в ромската махала на Благоевград: 23-годишен отиде на среща с приятелката си, пияни го нападнаха и пребиха



Цяла нощ полицията охранявана махалата, екипите на Спешно отделение на бойна нога
23-годишен бе пребит в ромската махала на Благоевград снощи, със счупен нос и множество травми Ст. Веселинов е настанен в болница. Инцидентът е станал малко след полунощ, Веселинов отишъл в махалата, за да види приятелката си, с която щели да се сгодяват тези дни. Докато двамата разговаряли към тях се приближили група роми, които започнали да се заяждат.
Веселинов отговорил и се заформило яко меле. Повикана е полиция, няколко патрулки се изсипали на място, където заварили роми, въоръжени с кирки, лопати и колци. Веселинов не скрил в съседна къща, откъдето е изведен 2 часа по-късно, качен е в линейката и е закаран в болницата.
Цяла нощ полицията охранява махалата. Дали момичето е повод за боя все още не е ясно, днес участниците в инцидента ще бъдат разпитвани.
П. Попов
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.