В Struma.com! Крупен обир в Гоце Делчев! Семейство Червенкови изгоряха с над 60 000 лева
05
август
2019
10:04
1 коментар
12880 прочита



Крупен обир разследва полицията в Гоце Делчев. Неизвестни разбили дома на семейство Червенкови и ги ограбили. От къщата, чиято врата е била разбита са задигнати скъпи часовници на стойност 30 хиляди лева, златни накити, а от автомобила им "Порше Кайен", паркиран в гаража е задигната мъжка чанта с 20 000 лева, научи struma.com.
Сигналът за крупния обир е подаден в полицията от София Червенкова, която уточнила, че в къщата на ул. Здравец, не е имало никой в продължение на около 24 часа. Работата по издирване на крадците продължава.
П. Попов
За хората, които следят енергетиката интервюто на вече бившия шеф на НЕК е изключително показателно. Защото покрай обидата от уволнението той казва истини, които публиката изключително рядко чува.
Не е тайна, че имаше натиск, включително т. н. от работодателските организации, за неговото отстраняване. И това беше използвано от ДПС, поне за обществена легитимация, на скритите ходове. При определяне на средно претегления интерес в работодателските организации, очевидно се отчитат и интересите на търговците на електрическа енергия.
Ясно е, че уволнението на Петър Илиев е дошло с разпореждане от премиера. Само той може да преодолее нежеланието на министър Петкова да се раздели с един от малкото хора, които се стремят в рамките на възможното, да остане извън схемите. Не че не е участвал, но явно само е обслужвал най-необходимото, но и не р
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.