Шестима с наркотици заловиха само за ден в Кюстендилско



Полицаи от Дупница и Кюстендил заловиха шестима за притежание и употреба на наркотици вчера. Един от тях е управлявал автомобила си под въздействие на наркотици. След проведени полеви тестове, са установили вида на намерените наркотици - канабис и амфетамини. По случаите се работи. Ето и подробности:
37-годишен мъж са задържали вчера кюстендилски полицаи за притежание на наркотично вещество. От него е иззета опаковка амфетамин. Проверката е извършена на ул. „Христо Ботев“ в града. Видът на наркотика е установен с полеви наркотест. По случая е започнато досъдебно производство в РУ Кюстендил, уведомен е дежурен прокурор.
Четирима притежатели на наркотични вещества са задържани вчера от служители на РУ Дупница. Те са на възраст от 15 до 29 години, от тях са иззети 11 опаковки с канабис и амфетамин. Видът на наркотичните вещества е установен чрез полеви наркотест. По случаите са започнати досъдебни производства, уведомен е дежурен прокурор.
Бързо полицейско производство е започнато вчера в РУ Дупница срещу 25-годишен водач на л.а. БМВ, той е управлявал след употреба на наркотично вещество. Тестът е направен с техническо средство, проверката е извършена на ул. „Цар Освободител“ в Дупница.
Г. Георгиев
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.