Пазете си колите: Автомафията се върна в Благоевград, откраднаха Ауди А 6 от кв. "Запад"



Лек автомобил "Ауди" А 6 изчезна тази нощ, паркиран пред дома на собственика си в благоевградския квартал "Запад". Полицията е вдигната на крак в издирване на возилото. Тенденцията за активизиране на автомафията се забелязва в цялата страна, в София вече обявиха тревога заради системните кражби на коли и най-вече от марката "Ауди".
Преди няколко месеца автомафията вършееше в Благоевград. Тогава само за месец изчезнаха 6 автомобила на местни бизнесмени, сред които и хлебния бос Димитър Бакалов.
Кражбата на неговото БМВ бе емблематична, тъй като колата изчезна от паркинг в топ центъра на Благоевград, под носа на охранителни камери, които не успяха да разобличат автоджамбазите. Тогава полицаите твърдяха, че на камерите се вижда как крадецът буквално изчезва за "60 секунди", толкова са обиграни и майстори в кражбите.
П. Попова
Да си приготви една студена вода.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.