Откъде изскочи благоевграчанинът Р. Атанасов-Радето! Живее в Марбея като украинец, защитен свидетел срещу Брендо
26
февруари
2016
10:47
3 коментара
30695 прочита



Благоевградчанинът Радослав Атанасов- Радето е получил статут на защитен свидетел от прокуратурата в Румъния и ще бъде ключов сътрудник на комшиите в бъдещ съдебен процес срещу Евелин Банев – Брендо в северната ни съседка.,той се подвизава в Марбея като украинец,това пише Уикенд .
Преди дни румънската полиция обяви Банев за международно издирване чрез системата на Интерпол по дело за наркотрафик и убийство.
След искането на румънците към родните власти Банев да им бъде предаден, роденият в Тополовград гангстер очаквано офейка от страната и днес е в неизвестност.
Радето бе съпроцесник на Евелин Банев в „Кокаинови крале”.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.