ОД на МВР - Кюстендил съобщи: Наркодилър зад решетките, ученици заловени да крадат фотокапан от горското



34-годишен мъж са задържали вчера кюстендилски полицаи за притежание на високорисково наркотично вещество. При извършена проверка в кв. „Изток“ у Б. Т. са открити 55 станиолови опаковки с кафяво прахообразно вещество, което при направения полеви наркотест е реагирало на хероин. Общото му тегло е 33. 7 грама. По случая е започнато досъдебно производство в РУ Кюстендил.
Вчера кюстендилски полицаи са установили извършителите на кражба на фотокапан, собственост на горско предприятие и монтиран в местността „Иглика“ край Кюстендил. Момчетата са от с. Богослов, едното е на 17 години, а другото на 19. Срещу тях е започнато досъдебно производство в РУ Кюстендил.
Вчера в РУ Бобов дол е заявена кражба на бордови компютър, компютър за управление и GPS от верижен трактор, фирмена собственост. Местопроизшествието е обслужено от дежурна полицейска група, работата по установяване на извършителя продължава.
Вчера при ПТП, възникнало на пътя Дупница-Самоков – при отбивката за Сапарева баня, са пострадали 2-та водачи на автомобилите „Алфа Ромео“ и „Мазда“ Водачът на алфата е отнел предимство на движещия се в посока Самоков автомобил. Двамата водачи са настанени в здравно заведение в Дупница с мозъчно сътресение. Без опасност за живота са. По случая е започнато досъдебно производство в РУ Дупница.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.