ОД на МВР Кюстендил съобщи: 26-годишен счупи автомобил на опонент, гасиха пламнал "Опел" в Дупница
01
декември
2014
11:32
1 коментар
7007 прочита



26-годишен мъж е задържан от дупнишки полицаи снощи заради повреждане и унищожаване на чуждо имущество. Той е счупил стъкла на л.а. “Ауди”, паркиран в централната градска част на Дупница. С.А. ще остане в полицейския арест 24 часа. Работата по случая продължава РУ Дупница.
Вчера в РУ Дупница е заявено повреждане на л.а. “Фиат”, който е бил паркиран в с. Стоб. Местопроизшествието е обслужено от дежурна полицейска група, по случая е започнато досъдебно производство в РУ Рила.
На 29 ноември в Дупница е възникнал пожар в л.а. “Опел”, паркиран пред дома на собственичката. Пожарът е угасен от РСПБЗН Дупница, унищожени са двигател, преден капак и предна броня. Причините за възникването на пожара се изясняват от РУ Дупница.
Всички престъпни елементи групово да посетят казиното му и всичко ще бъде наред. Време е да потърси старата си любовница Годинова, да помогне за връщането му на началническия пост.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.