Нови мутри протягат ръце към кокаина на София! Ат. Георгиев- Гаргата от Разлог и Боксьора налагат Темерута за господар на белия прах!

17 юли 2014 14:19   15 коментара   206157 прочита


Тиха, но коварна нарковойна се разгаря в подземния свят за пласмента на кокаин съобщава Пик. От месец насам Радослав Иванов-Темерута се опитва да завладее бизнеса с белия прах и да се превърне в пълновластен господар на улицата.

Темерута е обръгнал на уличните битки. Той е стар познайник на полицията, а през декември 2006 г. оцеля при опит за атентат с куршум в главата.

От тогава Темерута страда от страхова невроза, но явно напоследък я е преодолял в името на алчността и сега е готов на всичко за бързи, но опасни пари.

Иванов е включил в бандата си двама изпечени главорези.

Единият е Атанас Георгиев-Гаргата от Разлог (на снимката), научи Struma.com, а другият Венци Боксьора от софийското село Световрачане.

Първият нашумя миналото лято, след като бе зверски пребит от хора на Митьо Очите, заради апетита му да пласира дрога по морето.

Боксьора излезе наскоро от затвора е и готов за нови подвизи.

Според неофициална информация на полицията Гаргата и Боксьора на няколко пъти са пребили от бой дилъри, за да ги склонят да започнат да работят за бандата на Темерута.

Намерението на Темерута било да използва обстоятелството, че повечето наркобарони са или в чужбина или имат проблеми с правосъдието, и да се намести в териториите им.

Тази негова амбиция, обаче може да завърши фатално, предричат в столичния ъндърграунд.

Ат. Георгиев- Гаргата от Разлог е известен в крими средите в Пиринско с подвизите си по местните заведения. Познат е на полицията като дилър, който от години работи на територията на София.Гравитирал е около Златко-Баретата, но после е добил куража на солов играч. 

15 коментара
17 Юли 2014 21:51 | сашо
Оценка:
11
 (
17
 гласа)

като човката нема по голема мутра чака неговите от герб да се върнат на власт и щели да го назначат за умрело куче


17 Юли 2014 22:42 | 161
Оценка:
7
 (
15
 гласа)

а защо гаргата има забрана за Банско? Оти джипсовете му я туриха преди година, ама чух че е станал отворено момче по софия и пловдив. А и морето де


17 Юли 2014 23:03 | Shugarapova
Оценка:
17
 (
19
 гласа)

7. 62 mm бонбони


18 Юли 2014 00:23 | 1922
Оценка:
5
 (
9
 гласа)

хаххаха умрех от смех :)) хахаха


18 Юли 2014 10:44 | баретата
Оценка:
14
 (
18
 гласа)

И на тоя това май ще му е последна снимка


18 Юли 2014 12:57 | Истината за вас
Оценка:
29
 (
29
 гласа)

Някой може ли да ми каже..... а къде е полицията, след като ги знае каква стока са тези плоскоглавци?!


18 Юли 2014 19:36 | затвор
Оценка:
8
 (
10
 гласа)

Клетка за тоя биткаджия, ама тука няма закони.... Гаргоооо... да те е... ба в главата


18 Юли 2014 22:56 | Eee]
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

До затвор! Не ме е приоритет главата сладур, не го ли разбра още ?Я, да се обзаложим, че от раз, ще познаеш !Броя ...ей...!


18 Юли 2014 23:11 | Сашко
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

Аз пък си купих апартамент за 22 000 лв. Бабата ми направи отстъпка с 1000 лв. Сега и аз съм гражданин в кв. Биляна!


19 Юли 2014 12:53 | фантом
Оценка:
5
 (
11
 гласа)

Това снимката от некролога ли му е?


20 Юли 2014 12:09 | Истината за вас
Оценка:
19
 (
23
 гласа)

Интересното е друго..... Виждали ли сте ги тези с отрязаните чела, когато се разхождат по центъра в града си? Те са с някакво измислено тежкарство, стъпват полюлявайки се..... едва ли не са се качили върху пачки-стотачки. С плътен глас раздават акъл на наобиколилите ги авери, с тъмни цайси са, за да не им се виждат пълните с интелект очи, подпират се на бавареца, който е краден някъде от Испания. Бухалката и сгъваемия нож се показват изпод предната седалка. Чалгата е пусната до дупка и буфера дъни яко от багажника. Мирише леко на тревичка и една шепа дребни банкноти се търкалят под пепелника. Еххххх..... големи мъже са тези наши селски гамени.


20 Юли 2014 19:06 | илко
Оценка:
4
 (
6
 гласа)

за кой се мисли незнам ще го видим с куршум между очите


20 Юли 2014 19:44 | Sandanski
Оценка:
0
 (
4
 гласа)

Само при нас ви нема, тук Ембако си върши добре работата!!!


20 Юли 2014 20:45 | Рейтингова агенция
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

Ей така, за едното нищо, ще изпробват некой нов вид пищол по тове юнак, ама нема да миряса, сега е в зенита на славата.


01 Октомври 2021 21:33 | че гевара
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

тая гадна мутра ще го шибам и него и майка му в гъза.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар