Кървава баня в петричкото село Мендово: 80-годишен баща закла психично болния си син с брадва

16 юли 2016 08:27   3 коментара   41629 прочита


Кървава семейна драма разбуди днес петричкото село Мендово. 80-годишният Иван закла 48-годишния си син след скандал. В разгара на караницата бащата вдигнал брадвата и посякъл мъжа смъртоносно. Касапницата се разиграла рано тази сутрин след скандал между мъжете.

Синът е с психични отклонения и системно тормозел баща си. "Не издържах и го убих, лежи в кръв и още хърка, май наистина го убих, това били първите думи на Иван при подаване на сигнала за стореното от него".

Сигналът е постъпил на телефон 112 около 7 часа тази сутрин. Бащата е задържан. Полиция е на мястото на кървавата баня.

П. Попов


Още за: убийство   село   баща   син   брадва   Още от: Крими

Принтирай статия
3 коментара
16 Юли 2016 09:25 | АЧО
Оценка:
8
 (
10
 гласа)

Това за съжаление е вече ежедневието в БЪЛГАРИЯ, от вестници от телевизия всеки божи ден само такива новини, зомбираха хората, народа е пощурял, изнасилвания, убииства, грабежи, палежи как ще продължаваме да живеем така бе хора, какво ще стане с децата ни? Как, как да им обясниме това което се случва всеки ден в държавата ни, как да ги накараме да я заобичат?


16 Юли 2016 12:18 | mnenie
Оценка:
11
 (
13
 гласа)

Жалко! От доста време тормозеше родителите си. Проблеми с алкохолизъм. Институциите не си вършат работата и накрая един толкова спокоен и справедлив човек не издържа и върши това действие.
Яд ме е за 80-годишния човек!


16 Юли 2016 12:24 | Косьо
Оценка:
11
 (
11
 гласа)

Сега кой ще защити човека, или осъден трябва да е държавата с отговорните институции?!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар