Изправят пред съда Артур от Перник, който закла Качо по време на Сурва 2015



Съдът даде ход на делото за убийството на Драгомир - Качо от собственика на сладкарница Аврора - Артур Мхоян. Трагедията се разигра по време на миналогодишния фестивал Сурва в Перник.
Жестокото убийство смрази Перник по време на фестивала Сурва.
Артур наръга смъртоносно с нож Качо на 1 февруари след пиянска свада в кръчма "Стотинката" в пернишкия квартал Изток, където двамата са запивали.
Около 4 часа сутринта в кръчмата е станал скандал, в който е била замесена жената на бизнесмена Артур. По време на кървавата драма в заведението е било и детето на Артур, което е спяло на една от пейките, твърдят очевидци.
След като извършва убийството Артур се опитва да се укрие при сестра си в Радомир, но е бързо заловен.пише За Перник .
Убиецът има и други криминални прояви.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.