Ексклузивно в struma.com: Разбиха бандата на Гаргата в Разлог и Банско, 9 арестувани в момент за зареждане на дрога, задържат и разклоненията в София и страната

06 юни 2016 08:44   7 коментара   60106 прочита


Групата е заподозряна в извършване на множество палежи на територията на Пиринско и страната

Масови арести в Разлог и Банско тази нощ, антимафиотите удариха изненадващо групата на криминалнопроявеният тартор на организирана престъпна група Ат. Георгиев - Гаргата.

Арестувани са 9 от съратниците мув Банско и Разлог в момент на зареждане на скривалище с наркотици, арестите продължават в София и цялата страна.

Припомняме, че Ат. Георгиев - Гаргата се намеси в разпределението на наркопазара, най-вече на кокаина по трасето София - Пиринско.

Гаргата работеше с известния в София уличен дилър Б. Иванов - Темерута, заедно с тях в бизнеса бе и Венци Боксьора от софийското село Световрачане.

Първият нашумя миналото лято, след като бе зверски пребит от хора на Митьо Очите, заради апетита му да пласира дрога по морето.

Боксьора излезе наскоро от затвора.

Според неофициална информация на полицията Гаргата и Боксьора на няколко пъти са пребивали дилъри в Банско и Разлог, за да ги склонят да започнат да работят за бандата на Темерута.

Според полицията групата е заподозряна в извършване на множество палежи на територията на Пиринско и страната.

Иво Иванов


Още за: арест   акция   група   Още от: Крими

Принтирай статия
7 коментара
06 Юни 2016 10:52 | Гоогле
Оценка:
6
 (
6
 гласа)

Да видим се дека е зъгата и другите мушици


06 Юни 2016 12:50 | 888
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

браво на ГДБОП, в разлог отдавна няма полиция-некадърни и страхливи "полицаи"


06 Юни 2016 13:12 | 1111
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

до 888 и в Разлог има полицаи които не ги е страх от Гаргата един го доведе сам с курвата му и аудито му без качулки- телевизии но началниците го пуснаха не слагаи всички в кюпа


06 Юни 2016 13:15 | toto-пижко
Оценка:
6
 (
6
 гласа)

Гаргата е е драхте в изродо, дано го закопчаааа за фного години оти 1-2-3-4 никога нема го променаа изверг който пребива хора пребиваа него и тааа си е горила двуметрова и полицаите в Разлог му имаа голем страх


07 Юни 2016 06:42 | запознат
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Големият бос като ДЖИПСО него задържат с дрога по тъмна доба, задържат само дилърите които носят дрога. Вашият Гарга е един обикновен дилър и не е голям бос разберете го това. Тези хора искат да се говори за тях като за големи босове щото не са такива.


07 Юни 2016 12:03 | Дане Рисчов
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

А вашиа голем бос Джипсо е по бос и от мене ама никой не го знае. Той ме вкара в ареста за да трупа точки пред полицията


13 Юни 2016 00:02 | toto-пижко
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

я си пия рачия се с салатка и си гледам световното, па Гаргата тръка наро в аресто .....е ай се кой е по големия бос Я или Той, п аи утре има мачове ле




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар