Арестуваха 4-имата били лидера на ГЕРБ Белица Ив. Стойчев

29 октомври 2015 23:26   2 коментара   15834 прочита


Полицията арестува след издирване 4-имата пребили лидера на ГЕРБ в Белица Иван Стойчев, оказа се, че биячите са местни, а не както се опитаха първоначално да заблудят ченгетата, че са охранители от "вносна" фирма,доведена за изборите. Тази вечер арестуваните бяха разпитани за случилото се вчера пред ОИК. Както съобщихме, група мъже се сби с лидера на ГЕРБ Белица Иван Стойчев след остър политически спор.

Според него без конкретен повод, който да отприщи подобна агресия. Според ръководителите на местното ДПС обаче, спорът и боят станали след обиди от страна на Стойчев към групата мъже. Факт е, че побойниците причиниха средна телесна повреда на Стойчев и ще бъдат подведени под наказателна отговорност, а той лежи ранен в хирургия на МБАЛ Благоевград. Екшънът се разигра часове преди местната избирателна комисия да се произнесе с решение за допускане на кандидата на ГЕРБ Иван Богданов в балотажа в неделя на мястото на отказалия се от битката Муса Палев. Рано сутринта днес прокуратурата обяви за издирване биячите и в късния следобед полицията ги залови.

П. Попова


Още от: Крими

Принтирай статия
2 коментара
30 Октомври 2015 08:02 | Иво
Оценка:
14
 (
16
 гласа)

Ами кажете им имената бе, журналисти!


30 Октомври 2015 13:04 | 13
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

Браво на "полицията"! Боже какво постижение! И кои са тези 4-мата, имена нямат ли или все още са неизвестни за т. нар. "белишка полиция". Напревете им по едно кафе и ги пуснете да продължават да трепат хората. Белица няма нужда от тези бандюги - дръжте на топло .Човекът лежи в болница, а нашата родна полиция не може да види, свободно движещите се престъпници.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар