Арестуваха 31-годишният Джеймс Галинг за нападението и убийството на Венцислав Маргинов от санданското село Петрово



Полицията в Мърсисайд потвърди официално, че е задържала 31-годишния Джеймс Питър Гелинг от Саутпорт за нанасяне на тежка телесна повреда над 51-годишния Венцислав Маргинов от санданското село Петрово. Другият заподозрян от Саутпорт, на 32 години, който също бе арестуван, по-късно бе освободен при условна гаранция.
Инцидентът е станал в събота около 10:40 вечерта. Патрулиращи полицаи са открили в безсъзнание Маргинов на улица Lord Street. Мъжът и двамата му синове са били нападнати от група мъже в близост до хотел Скарисбрик. От полицията пуснаха и снимки на предполагаемото място на инцидента.
Венцислав Маргинов бил фен на „Ливърпул“. Гледал мача заедно със своите синове в местен бар в Саутпорт. На прибиране към дома, тримата са нападнати от футболни запалянковци. Твърди се, че Венцислав е атакуван в гръб. Изпаднал в кома и издъхнал по-късно в английска болница.
Превод STRUMA.com по dailystar.co.uk
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.