20 години затвор и 300 хил. лв. кръвнина за благоевградчанина Л. Симеонов, убил бургаската банкерка

19 юни 2014 15:30   7 коментара   15386 прочита


58-годишният бивш военен от Благоевград Любомир Симеонов получи 20 години лишаване от свобода за убийството на Павлинка Стефанова. Преди минути съдебният състав с председател Даниел Марков произнесе присъдата. Той уважи в пълен размер гражданските искове - по 100 000 лева за съпруга и двете деца на Павлинка.

Шефката на Дирекция "Дребно банкиране" към Уникредит Булбанк Бургас беше застреляна от Симеонов на 23 септември миналата година. Днес прокуратурата поиска доживотно наказание.

"Ще разясня на клиентите си присъдата, по-късно ще преценим дали да обжалваме", коментира адвокат Росен Кожухаров, който представлява семейството. /24 часа/


Още за: затвор   убийство   Л. Симеонов   Още от: Крими

Принтирай статия
7 коментара
21 Юни 2014 05:34 | бг
Оценка:
4
 (
6
 гласа)

Много хора го аплодираха... а сега тишина
Никой няма право да отнема човешки живот, колкото и да ми харесва човека, и той по мъжки ще си изтърпи наказанието.
Проблема няма да бъде разрешен... корупцията ще расте, такива дребни мишки ще продължават да се облагодетелстват на гърба на обикновените хора.. колко жалко


21 Юни 2014 16:17 | ОТ ЕВРОПА
Оценка:
9
 (
9
 гласа)

В ТАЯ КУЧЕШКА ДЪРЖАВА НЯМА ПРАВИЛА. АБСОЛЮТНО МУ СЪЧУВСТВАМ НА ЧОВЕКА И ЕВАЛА ЕДИН РЕДКО СРЕЩАН БЪЛГАРСКИ МЪЖКАР. ПОКЛОН!!!
АЗ МНОГО СЕ ЗАМИСЛЯХ ДАЛИ ДА НЕ ПОСТЪПЯ КАТО НЕГО, СЛЕД КАТО ПРЕСТЪПНИЦИТЕ В ТОГИ И УНИФОРМИ СЕ ГАВРИХА, НЯКОЛКО ГОДИНИ С МЕН. КАКВИ ЛИ НЕ АДВОКАТИ НЕ СМЕНИХ, ОТ БЪЛГАРСКАТА РЕЧ И ПИСМЕНОСТ НИКАКЪВ СМИСЪЛ. В СЪДА И ПОЛИЦИЯТА НИКОЙ НЕ ЗАЧИТА НПК. ДО КОЙ И ДА СЕ ЖАЛАШ ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО, ТЕ СА ВЛАСТА. ИЛИ ТРЯБВА ДА ПОСТЪПИШ КАТО НЕГО ИЛИ ДА СЕ ПОДЧИНЯВАШ И ДА ЛИЖЕШ ЗАД*ЦИ В БГ. МЛАД САМ И НЕ МОГА ДА ПОЗВОЛЯ ДА СЕ ГАВРЯТ С МЕН, ПРОСТИ БОКЛ*ЦИ В ТОГИ. И ДА ИМ ПЛАЩАМ ЗАПЛАТИ ЗА БЛАГОДАРЯ. ЗАТОВА ИЗБЯГАХ ОТ БГ АДА


23 Юни 2014 22:00 | ...
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Казва се, че като направиш такова наказание, наказваш себе си. Но, в края на краищата, човека е бил решил да испрати 'съобщение' за тези които се гаврят с достоинството на хората на цената на своята свобода.


23 Юни 2014 23:01 | блг
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

евала на човека, че е дръзнал да запази достойнството си от тая кръвопийска банкова и държавна система


24 Юни 2014 00:20 | Смърта с главно С
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

ПОЗОР КАКВИ 20 ГОДИНИ ЗАТВОР КАКВИ 300 000 ЛЕВА КРЪВНИНА ЗА НЯКАКВА ПАЧА БАНКЕРКА СМЪРТ НА ВСИЧКИ БАНКЕРИ В БЪЛГАРИЯ ДА ИМАШЕ ОЩЕ 10 000 КАТО НЕГО И БЪЛГАРИЯ ЩЕШЕ ДА СЕ СМЕНИ НА 960 ГРАДУСА КАТО СЕ ИЗБИЯТ ВСИЧКИ ОТ БАНКИТЕ И ПРАВИТЕЛСТВОТО СМЪРТ ГНИДИ МИРИЗЛИВИ А НА СЪДИЯТА ПО ДЕЛОТО ГЛАВАТА НА КОЛ НАБИТА ПРЕД СЪДА


25 Юни 2014 10:20 | !!!
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

А тук колко луди пишат, направо не е истина!!!
Как може да изкарате герой, някой отнел човешки живот?!?
Ако това беше майка/ сестра/ жена ви, пак ли така щяхте да разсъждавате???


25 Юни 2014 21:37 | Оня
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Към глупака или глупачката, наименоваща се с !!! без дори да знае защо. Затваряй си простата уста, явно нищичко не разбираш. Има милиони хора, които не заслужават да живеят. Отнемането на човешки живот не е повод за състрадателно лицемерие. "Ако беше майка, сестра, жена... " и пр. Този човек също е нечий син, брат, баща... убил е, защото му е дошло до гуша от ненаказната, дива корупция. Сега е виновен. Дали? Само кухи лейки като Вас, изписвайки се с три удивителни (знаете ли КОЙ за пръв път е използвал символиката на удивителните?, на бас, че идея си нямате) сочат с пръст малкото съвременни герои, като този човек!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар