Пиратка акостира в Петрич, раздаде куп съкровища на двама близнаци в комплекс "Авалон"
02
януари
2016
15:39
2 коментара
20650 прочита



Пиратка акостира на живо в Петрич на организирано парти в култовия комплекс „Авалон" и раздаде куп награди на двама близнаци рожденици. Чаровната Цветанка Трайкова се бе издокарала в дрехи досущ като пират, с голяма черна шапка и татуировки по лицето. Щастливците, които ще получат съкровищата си лично от пират Трайкова са двама братя близнаци, живеещи в Америка.
Специално за днешния празник, те са пристигнали в Петрич с родителите си и с радост ще един незабравим от към приключения празник. Детското парти е първото за годината което се организира в комплекс „Авалон" и се очаква да стане събитие на месеца,призна организаторката му Цветанка Трайкова.
Валентин Герчев
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.